Tröskel Tylö DGB Bredd 80 cm Gran
459 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TylöBeskrivning
Tröskel Tylö DGB Bredd 80 cm Gran
Tröskel i gran för eftermontering. Passar till DGB bredd 8.
Tröskel i gran för eftermontering. Passar till DGB bredd 8.
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 91031565 |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 92 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | DGB |
| Produkttyp | Tröskel |
| Material | Gran |
| EAN-nr | 7392139856683 |
