Tröskel Tylö DGL Bredd 70 cm Asp
439 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TylöBeskrivning
Tröskel Tylö DGB Bredd 70 cm Asp
Tröskel i gran för eftermontering. Passar till DGB bredd 7.
Tröskel i gran för eftermontering. Passar till DGB bredd 7.
Egenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 91031561 |
| Bredd | 700 mm |
| Djup | 92 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Serie | DGL |
| Produkttyp | Tröskel |
| Material | Asp |
| EAN-nr | 7392139887021 |
