Bidéblandare Gustavsberg Nautic med Lyftventil
2 101 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Bidèblandare Nautic 214071 med lyftventil.
Kompletterande information
- Keramisk tätning
- Typgodkänd flexibel vattenanslutning
- Kulledad strålsamlare
- Kedjefäste
- Skyddsmodul [AA]
- Keramisk tätning
- Typgodkänd flexibel vattenanslutning
- Kulledad strålsamlare
- Kedjefäste
- Skyddsmodul [AA]
Dokument
Recensioner
Mats EVerifierad köpare
för 4 år sedanPassade som förväntat bra på Bidén. Men varför går det inte att vika ner pipen mera, nu måste man öppna kranen väldigt försiktig för att inte duscha ner hela golvet. Mardröm om något av barnbarnen tar sig in obevakat i badrummet och öppnar kranen....
+ Passform
- "Pipen"
Anna WVerifierad köpare
för 7 år sedanToppenkvalitet. Rekommenderas verkligen.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41214071 |
| Serie | Nautic |
| Produkttyp | Bidéblandare |
| Färg | Krom |
| Höjd | 145 mm |
| Bottenventil | Ja, Lyftventil |
| Djup | 135 mm |
| Piputsprång | 90 mm |
| RSK-nr | 8220472 |
| EAN-nr | 7393792217668 |




