Blandarfäste Mora Fix för Utanpåliggande Rördragning 160 cc Rund
fr.641 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Fix för Utanpåliggande Rördragning 160 cc Rund
641 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MoraBeskrivning
Blandarfäste för utanpåliggande rördragning.
Anslutning M26x1,5 invändig gänga.
Recensioner
Mariette RVerifierad köpare
för 7 år sedanJättebra passade perfekt till duschen!
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 160 mm |
| Rördragning | Utanpåliggande |
| Anslutning | M26x1,5 |
| Serie | Fix |
| Typ | Blandarfäste |
| Höjd | 70 mm |
| Bredd | 230 mm |
| Modell | Med Föravstängning, Utan Föravstängning |

