Blandarfäste Mora Fix för Utanpåliggande Rördragning 160 cc
Rek. pris 960 kr
fr.480 kr
fr.441 krSänkt pris!
Välj variant

Fix för Utanpåliggande Rördragning 160 cc
441 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MoraBeskrivning
För utanpåliggande rördragning. Ansl. M26x1,5 inv. Vridbara vinklar.
Egenskaper
| Varumärke | Mora |
| Färg | Krom |
| CC-mått | 160 mm |
| Rördragning | Utanpåliggande |
| Typ | Blandarfäste |
| Anslutning | M26x1,5 |
| Serie | Fix |
| Bredd | 210 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Modell | Med Föravstängning, Utan Föravstängning |


