Blandarfäste Tapwell Designline 15pex för 160 CC
fr.662 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Designline 15pex för 160 CC
662 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blandarfäste Tapwell Designline 15pex för dold rördragning för 160 cc-blandare, 15x2,5 mm pex. Matcha färgen på blandarfästet med din blandare.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Blandarfäste Tapwell Designline 15pex för dold rördragning för 160 cc-blandare, 15x2,5 mm pex. Matcha färgen på blandarfästet med din blandare.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Färg | Black Chrome, Bronze, Brushed Black Chrome, Brushed Nickel, Honey Gold, Koppar, Krom, Mattsvart, Mässing |
| CC-mått | 160 mm |
| Rördragning | Dold |
| Anslutning | För 15 mm pex rör |
| Material | Mässing |
| Serie | Designline |
| Typ | Blandarfäste |
| Bredd | 210 mm |
