Duschblandare Hafa Mix RoundDuschblandare Mix Round 160 cc Krom
3 450 kr
1 699 krSpara 51 %Kampanj
Vald variant
CC-mått:
160 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Mix Round
Duschblandare Mix Round 160 cc Krom
1 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kromad termostatblandare från Hafa med skållningsspärr och HeatProtection vilket innebär att blandarkroppen är värmeskyddad och förhindrar att du bränner dig. Finns i CC-mått 150 och 160.
Varumärke
HafaBeskrivning
Kromad termostatblandare från Hafa med skållningsspärr och HeatProtection vilket innebär att blandarkroppen är värmeskyddad och förhindrar att du bränner dig. Finns i CC-mått 150 och 160.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1381740 |
| Serie | Mix |
| Typ | Duschblandare |
| Färg | Krom |
| Höjd | 40 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Bredd | 293 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Duschanslutning | M26 |
| Utlopp | Nedåt |
| Termostat | Ja |
| RSK-nr | 8120158 |
| EAN-nr | 7330027093949 |



