Handfatskran Sunwind 2-Grepps
1 390 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

2-Grepps
1 390 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Kökskran med både kall och varmvatten, mycket god värmefördelning.
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 623207 |
| Typ | Vattenkran |
| Färg | Nickel |
| Höjd | 105 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 110 mm |
| Grepp | Tvågreppsblandare |
| Svängbar Pip | Ja |
| Vikt | 0,3 kg |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 10,5 cm |
| EAN-nr | 7028646232077 |

