Tvättställsblandare Bathlife SpringaMatt Svart
Topptestad
Rek. pris 2 099 kr
1 849 kr
935 krSpara 49 %Kampanj39 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Matt Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
bottenventilBottenventil Nöje, Glädje, Eufori, Salig - Svart Svart
285 kr
Springa
Matt Svart
935 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsblandare Springa från Bathlife med vackra strömlinjerformer. Tvättställsblandaren finns i flera utföranden. Passar perfekt till tvättsällskåpen från Bathlife.
För montering
Håldiametern på tvättställen ska vara mellan 32-35 mm
Teknisk data
- Varmvatten, min 50 grader, max 90 grader
- Kallvatten, min 4 grader, max 25 grader
- Arbetstryck 50-1000 kpa
- Rekommenderat tryck 100-600 kpa
För montering
Håldiametern på tvättställen ska vara mellan 32-35 mm
Teknisk data
- Varmvatten, min 50 grader, max 90 grader
- Kallvatten, min 4 grader, max 25 grader
- Arbetstryck 50-1000 kpa
- Rekommenderat tryck 100-600 kpa
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställsblandare Springa från Bathlife med vackra strömlinjerformer. Tvättställsblandaren finns i flera utföranden. Passar perfekt till tvättsällskåpen från Bathlife.
För montering
Håldiametern på tvättställen ska vara mellan 32-35 mm
Teknisk data
- Varmvatten, min 50 grader, max 90 grader
- Kallvatten, min 4 grader, max 25 grader
- Arbetstryck 50-1000 kpa
- Rekommenderat tryck 100-600 kpa
För montering
Håldiametern på tvättställen ska vara mellan 32-35 mm
Teknisk data
- Varmvatten, min 50 grader, max 90 grader
- Kallvatten, min 4 grader, max 25 grader
- Arbetstryck 50-1000 kpa
- Rekommenderat tryck 100-600 kpa
OBS! Produkten är känslig för starkare rengöringsmedel med t.ex. syror.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40841588 |
| Serie | Springa |
| Typ | Tvättställsblandare |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 151 mm |
| Bottenventil | Nej |
| Piputsprång | 107 mm |
| Grepp | Ettgreppsblandare |
| Svängbar Pip | Nej |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Vikt | 1,5 kg |
| Topptestad | Ja |
| EAN-nr | 7330027158150 |











