Duschhörn Duschy 981 med Kar
Nyhet
fr.2 499 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

981 med Kar
2 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschvägg med klart säkerhetsglas, stabil ram och lågt kar. 4 mm glastjocklek. Består av kar, ram och dörrar (ej bakvägg)
Varumärke
DuschyBeskrivning
Duschvägg med klart säkerhetsglas, stabil ram och lågt kar. 4 mm glastjocklek. Består av kar, ram och dörrar (ej bakvägg)
Se måttskiss för detaljerad storlek.
Storlek mot golv: 900x900 mm.
Glashöjd (inkl profil): 1850 mm.
Karhöjd: 150 mm.
Total höjd: 2000 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Duschy |
| Produkttyp | Duschvägg |
| Storlek | 900x900 mm |
| Storlek | 900x900 |
| Bredd | 900 mm |
| Djup | 900 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Färg | Krom, Svart |
| Placering | Hörn |
| Form | Rund |
| Glastjocklek | 4 mm |
