Duschkabin Bathlife Betrakta 90x90 Rund C/W Klarglas
Rek. pris 11 149 kr
10 899 kr

Betrakta 90x90 Rund C/W Klarglas
10 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Duschkabin Bathlife Betrakta Rund är en prisvärd och lättmonterad duschkabin med hörningång. Den är tillverkad av 6 mm härdat säkerhetsglas med ett stabilt kar i vit akryl med avtagbar front. Montering av blandare är på höger sida, mått 150 cc. Bottenventil och avlopp ingår.
Köper man till blandare och/eller kabinkoppling skickas det inte tillsammans med duschkabinen utan levereras till utlämningsställe.
Blandare ingår ej.
Köper man till blandare och/eller kabinkoppling skickas det inte tillsammans med duschkabinen utan levereras till utlämningsställe.
Blandare ingår ej.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Duschkabin Bathlife Betrakta Rund är en prisvärd och lättmonterad duschkabin med hörningång. Den är tillverkad av 6 mm härdat säkerhetsglas med ett stabilt kar i vit akryl med avtagbar front. Montering av blandare är på höger sida, mått 150 cc. Bottenventil och avlopp ingår.
Köper man till blandare och/eller kabinkoppling skickas det inte tillsammans med duschkabinen utan levereras till utlämningsställe.
Blandare ingår ej.
Köper man till blandare och/eller kabinkoppling skickas det inte tillsammans med duschkabinen utan levereras till utlämningsställe.
Blandare ingår ej.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40842682 |
| Typ | Duschkabin |
| Bredd | 900 mm |
| Längd | 900 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Betrakta |
| Färg | Svart |
| Blandare | Nej |
| Profil | Aluminium |
| Vikt | 75 kg |
| Bottenplatta ingår | Ja, akryl |
| Glastyp | Klarglas |
| Material | Härdat säkerhetsglas |
| Placering | Hörn |
| Form | Rak |
| Fotmassage | Nej |
| Massagemunstycke | Nej |
| Handdusch | Ja |
| Antal Dörrar | 2 st |
| Termostat | Nej |
| Glastjocklek | 6 mm |
| Takdusch | Nej |
| EAN-nr | 7330027158990 |















