Handdusch Bathlife SkurKrom
229 kr
Vald variant
Färg:
Krom

Skur
Krom
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bathlife handdusch Skur i kantig form och med tre stråltyper: traditionell, massage och dimstråle. Handduschen har antikalkfunktion, vilket innebär att det är enkelt att få bort eventuell kalk genom att gnugga på de mjuka nabbarna. Passar alla duschslangar, G1/2.
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Bathlife handdusch Skur i kantig form och med tre stråltyper: traditionell, massage och dimstråle. Handduschen har antikalkfunktion, vilket innebär att det är enkelt att få bort eventuell kalk genom att gnugga på de mjuka nabbarna. Passar alla duschslangar, G1/2.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife, med mål att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053055 |
| Typ | Handdusch |
| Bredd | 80 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Serie | Skur |
| Färg | Krom |
| Blandare | Nej |
| Vikt | 0,4 kg |
| Takdusch | Nej |
| Anslutning Vatten | G 1/2 |
| Material | ABS |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 7330027176192 |
