Handdusch Scandtap Pleasure Round För Badrum - Rostfritt Stål Duschhandtag
Rek. pris 1 245 kr
fr.937 kr
Se priset!
Välj variant

Pleasure Round För Badrum - Rostfritt Stål Duschhandtag
937 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ScandtapBeskrivning
Handdusch Scandtap Pleasure Round med runt huvud som passar Pleasure och Harmonized-serien.
Den avger rikligt med mjuka och omslutande vattenstrålar för optimal komfort och erbjuder en tidlös design med rena linjer.
Tillverkad i högkvalitativt rostfritt stål och har en diameter på 6,5 cm, vilket gör den till ett utmärkt val för ditt badrum.
Tillverkad i högkvalitativt rostfritt stål och har en diameter på 6,5 cm, vilket gör den till ett utmärkt val för ditt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Scandtap |
| Produkttyp | Handdusch |
| Bredd | 65 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 183 mm |
| Serie | Pleasure |
| Färg | Amber, Black, Champagne, Classic, Coal, Original, Rust, Sand, Scrap, Shadow |
| Material | Rostfritt stål |
| Yta | Borstad |


