Avslutningslist Alterna Lusso för Nisch
134 kr

Lusso för Nisch
134 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Alterna Lusso Avslutslist. För Lusso nischdörr och vikdörr. Används när glasdörren stängs mot vägg eller nischprofil. Höjd 1971 mm.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Lusso Avslutslist. För Lusso nischdörr och vikdörr. Används när glasdörren stängs mot vägg eller nischprofil. Höjd 1971 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7403443 |
| Produkttyp | Avslutslist |
| Bredd | 28 mm |
| Längd | 1971 mm |
| Höjd | 1971 mm |
| Serie | Lusso |
| Färg | Natur |
| Material | Gummi |
| RSK-nr | 7403443 |
| EAN-nr | 7332508069108 |
