Breddningsprofil Gustavsberg Square/Round
Rek. pris 1 066 kr
763 kr
Se priset!
HanddukshängareHanddukshängare Gustavsberg Square 485 mm Krom
722 kr
Square/Round
763 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GustavsbergEgenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB51ACCEXTP |
| Produkttyp | Duschprofil |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Färg | Krom |
| Vikt | 1 kg |
| Montering | Skruvas |
| Fungerar till | Square/Round |
| Material | Aluminium |
| Yta | Blank |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 7403470 |
| EAN-nr | 7391530073675 |


