Byggprofil Svedbergs LangfossH: 2000 mm, Matt Aluminium
1 040 kr
Vald variant
Profil:
Matt Aluminium
Höjd:
2000 mm

Langfoss
H: 2000 mm, Matt Aluminium
1 040 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Byggprofil Svedbergs Langfoss passar till din Langfoss Duschvägg och väljs som tillval för att kunna montera vid utanpåliggande rör.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Byggprofil Svedbergs Langfoss passar till din Langfoss Duschvägg och väljs som tillval för att kunna montera vid utanpåliggande rör.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 63203 |
| Typ | Byggprofil |
| Bredd | 55 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Langfoss |
| Profil | Matt Aluminium |
| RSK-nr | 7403527 |
| EAN-nr | 7323100299116 |



