Byggprofil Svedbergs SkogaDjup 30 mm, Mocca
Nyhet
1 150 kr
Vald variant
Färg:
Mocca
Djup:
30 mm
Yta:

Skoga
Djup 30 mm, Mocca
1 150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Byggprofil till Svedbergs Skoga-serie. De mått som ej täcks genom justerbarhet, kompletteras med byggprofil 30 alternativt 50 mm. Välj mellan olika färger.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Byggprofil till Svedbergs Skoga-serie. De mått som ej täcks genom justerbarhet, kompletteras med byggprofil 30 alternativt 50 mm. Välj mellan olika färger.
Dokument
Recensioner
Jakob TVerifierad köpare
för 1 år sedanPassade inte till den glasvägg som vi hade beställt.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 632106 |
| Typ | Duschprofil |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 1982 mm |
| Serie | Skoga |
| Färg | Mocca |
| Vikt | 1,2 kg |
| RSK-nr | 7455917 |
| EAN-nr | 7323100400079 |



