Byggprofil Svedbergs SkogaDjup 50 mm, Alu Blank
1 150 kr
Vald variant
Färg:
Aluminium
Djup:
50 mm
Yta:
Blank

Skoga
Djup 50 mm, Alu Blank
1 150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Byggprofil till Svedbergs Skoga-serie. De mått som ej täcks genom justerbarhet, kompletteras med byggprofil 30 alternativt 50 mm.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Byggprofil till Svedbergs Skoga-serie. De mått som ej täcks genom justerbarhet, kompletteras med byggprofil 30 alternativt 50 mm.
Dokument
Recensioner
Jakob TVerifierad köpare
för 1 år sedanPassade inte till den glasvägg som vi hade beställt.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 634104 |
| Typ | Duschprofil |
| Bredd | 30 mm |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 1982 mm |
| Serie | Skoga |
| Färg | Aluminium |
| Yta | Blank |
| RSK-nr | 7403427 |
| EAN-nr | 7323100228406 |



