Duschhållare Axor Citterio E Porter med Slangvinkel SoftCube
2 723 kr

Citterio E Porter med Slangvinkel SoftCube
2 723 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschhållare Axor Citterio E Porter med integrerad hållarfunktion har en metallanslutningsvinkel, med backventil.
Varumärke
AxorBeskrivning
Duschhållare Axor Citterio E Porter med integrerad hållarfunktion har en metallanslutningsvinkel, med backventil.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Axor |
| Art.Nr. | 36724000 |
| Produkttyp | Duschhållare |
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 79 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Serie | Citterio |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Duschanslutning | G 1/2 |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8310354 |
| EAN-nr | 4011097755496 |


