Duschstång Arredo Basel
285 kr

Basel
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ArredoBeskrivning
Duschstång Basel från Arredo i krom med en justerbar hållare för duschhandtag. CC-mått 650 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Art.Nr. | 250013 |
| Produkttyp | Duschstång |
| Höjd | 650 mm |
| Serie | Basel |
| Färg | Krom |
| Vikt | 0,1 kg |
| Material | Metall |
| CC-mått | 650 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7340072800041 |

