Fixeringssats Hafa Igloo Pro Dusch NaturligSvart
1 260 kr
Vald variant
Färg:
Svart

Igloo Pro Dusch Naturlig
Svart
1 260 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HafaEgenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1450378 |
| Typ | Fixeringsats |
| Bredd | 25 mm |
| Djup | 40 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 7330027147628 |




