Förlängningsprofil Hafa Igloo Pro I-WALL Naturlig
fr.650 kr
Välj variant

Igloo Pro I-WALL Naturlig
650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HafaBeskrivning
Förlängningsprofil till Hafa Igloo Pro I-WALL för utanpåliggande rördragning.
25 års garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Hafa erbjuder hela 25 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer på https://www.hafa.se/kundservice/garanti
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Produkttyp | Duschprofil |
| Bredd | 23 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| Färg | Aluminium, Svart |
| Garanti | 25 år |

