Golvprofil Westerbergs Nejd Rund
640 kr

Nejd Rund
640 kr
Förväntas åter i lager 2026-04-10
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Om badrumsgolvet har dåligt fall finns en golvprofil i aluminium som hindrar vattnet att rinna ut.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20055594 |
| Typ | Profil |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Serie | Nejd |
| Färg | Krom |
| Vikt | 0,5 kg |
| Montering | Limmas |
| Material | Aluminium |
| EAN-nr | 7333231001953 |

