Limkit Westerbergs Nejd
140 kr

Nejd
140 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Limkit Westerbergs Nejd för att limma fästbeslag eller duschprofiler. Limkitet räcker till limning av ett set limbrickor till Nejd duschdörr. Rengöringskit är inkluderat.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Limkit Westerbergs Nejd för att limma fästbeslag eller duschprofiler. Limkitet räcker till limning av ett set limbrickor till Nejd duschdörr. Rengöringskit är inkluderat.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20055596 |
| Typ | Limningskit |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Serie | Nejd |
| Vikt | 0,2 kg |
| RSK-nr | 7403463 |
| EAN-nr | 7333231001977 |
