Magnetlist Alterna Picto Par
fr.294 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Picto Magnetlist för duschväggar, passar till kombinationerna rak x rak samt rund x rund.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Produkttyp | Magnetlister |
| Bredd | 15 mm |
| Längd | 1920 mm |
| Höjd | 1920 mm |
| Serie | Picto |
| Färg | Transparent/Svart |
| Material | Plast |
| Utförande | Rak x svängd, Svängd x svängd / rak x rak |

