Magnetlist Hafa Igloo Pro ALU Naturlig
1 150 kr
859 krSpara 25 %Kampanjtom 30/4

Igloo Pro ALU Naturlig
859 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Uppgradera designen på din dusch med en magnetlist i natureloxerad aluminium. Passar när dina duschdörrar möts rakt.
Varumärke
HafaBeskrivning
Uppgradera designen på din dusch med en magnetlist i natureloxerad aluminium. Passar när dina duschdörrar möts rakt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1450365 |
| Produkttyp | Magnetlist |
| Bredd | 22 mm |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 1952 mm |
| Serie | Igloo Pro |
| RSK-nr | 7403084 |
| EAN-nr | 7330027105307 |

