Rörbreddningsprofil Alterna Lusso
fr.569 kr
Välj variant

Lusso
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Lusso Rörbreddningsprofil 25 mm, för Lusso duschhörna, nischdörr och vikdörr. Höjd 2000 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Produkttyp | Rörbreddningsprofiler |
| Bredd | 25,8, 50,8 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Lusso |
| Färg | Natur |
| Material | Aluminium |
| Yta | Polerad |

