Rörbreddningsprofil Alterna Picto
679 kr

Picto
679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AlternaBeskrivning
Alterna Picto Rörbreddningsprofil för duschvägg. Höjd 1950 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7391404 |
| Produkttyp | Rörbreddningsprofiler |
| Bredd | 25,8 mm |
| Längd | 1950 mm |
| Höjd | 1950 mm |
| Serie | Picto |
| Färg | Natur |
| Material | Metall |
| RSK-nr | 7391404 |
| EAN-nr | 7332508028297 |

