Rördragningsprofil Noro För Duschvägg Frost Svart + skruv
Rek. pris 690 kr
626 kr
520 krSpara 17 %Kampanj

För Duschvägg Frost Svart + skruv
520 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svart rördragningsprofil från Noro för duschväggar. Denna profil används om man har utanpåliggande rör och max 35 mm ut från vägg.
Varumärke
NoroBeskrivning
Svart rördragningsprofil från Noro för duschväggar. Denna profil används om man har utanpåliggande rör och max 35 mm ut från vägg.
Recensioner
Helena LVerifierad köpare
för 5 år sedanLevererad enligt avtalad tid. Enkel beskrivning, lätt att montera. Snygg och stilren lösning för duschväggs montering med utanpåliggande rör.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 302052 |
| Produkttyp | Rördragningsprofil |
| Bredd | 23 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Serie | Frost |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium |
| RSK-nr | 7403486 |
| EAN-nr | 7330027115559 |
