T-list Demerx
224 kr
Vald variant
Höjd:
35 mm
Färg:
Transparent

T-list Demerx
224 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DemerxBeskrivning
Demerx T-list stoppar vatten från duschen att rinna åt oönskat håll. T-listen är 2 m lång och finns i höjd 35 och 55 mm samt i färgerna transparent, vit och grå. Foten är 40 mm bred. Vid limning är det viktigt att ytan är torr och fettfri.
Recensioner
Shahriar MVerifierad köpare
för 5 år sedanBirgitVerifierad köpare
för 5 år sedanKunde varit lite högre, tänkte inte på det
+ Stoppar vattnet
- Lite hård om man vill böja den
Tommy RVerifierad köpare
för 5 år sedanBra list som funkar.
Ljubisa JVerifierad köpare
för 6 år sedanJag har fått produkten jag behövde!!!
Mats JVerifierad köpare
för 7 år sedanBillig. Svår att hantera Svår att sätta fast
+ Billig
- Svår att sätta fast..
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 17913 |
| Typ | T-list |
| Bredd | 40 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Färg | Transparent |
| Material | Plast |
| EAN-nr | 7391919196810 |

