Tätningslist Contura Shower Stella 8 mm
465 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Contura ShowerBeskrivning
Tätningslist för dörr, justering 8mm
Egenskaper
| Varumärke | Contura Shower |
| Art.Nr. | 682380 |
| Produkttyp | Duschlist |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 1924 mm |
| Höjd | 8 mm |
| Serie | Stella |
| Färg | Transparent |
| RSK-nr | 7402943 |
| EAN-nr | 7391515432190 |

