Distansprofil Hietakari för Duschvägg Bläk Fast Svart
426 kr
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Distansprofil för Hietakari Bläk-seriens fasta duschväggar i standard höjd. Det finns en egen distansprofil för seriens vänd- och vikbara duschväggar och en egen för fasta duschväggar med inhängande dörrar.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Distansprofil för Hietakari Bläk-seriens fasta duschväggar i standard höjd. Det finns en egen distansprofil för seriens vänd- och vikbara duschväggar och en egen för fasta duschväggar med inhängande dörrar.
Distansprofil för genomföring av utanpåliggande vattenrör och/eller breddning av produktmått. Distansprofilen passar för Bläk-seriens fasta duschväggar i standard höjd och ökar på produktens sammanlagda bredd med +40mm. Det finns en egen distansprofil för seriens vänd- och vikbara duschväggar och en egen för fasta duschväggar med inhängande dörrar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | PBF-9L-0001 |
| Typ | Distansprofil |
| Bredd | 40 mm |
| Djup | 52 mm |
| Höjd | 1917 mm |
| Serie | Bläk |
| Färg | Vit |
| Justerbar | Nej mm |
| Hängning | Höger/Vänster |
| Material | Aluminium |

