Handtag Svedbergs Skoga med Hålgrepp
fr.410 kr
fr.328 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Handtag Svedbergs Skoga med hålgrepp för den som föredrar ett mer ergonomiskt grepp.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 60052S |
| Typ | Handtag |
| Bredd | 35 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Serie | Skoga |
| Färg | Blyertssvart, Krom, Matt Krom, Svart Matt |
| Material | Zamak |




