Limkit Svedbergs Front Hylla
410 kr
328 krSpara 20 %Kampanj
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Lagervara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Limkit inkl. beslag till Front Hylla.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 97058 |
| Typ | Limkit |
| Bredd | 10 mm |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | Front |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 7323100372031 |




