Duschdraperi Borganäs of Sweden 180x200 cm
fr.299 kr
Välj variant
Beskrivning
Duschdraperi 180x200 cm från Borganäs of Sweden är ett elegant, randigt duschdraperi.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Borganäs of Sweden |
| Märkesspecifika Egenskaper | Inklusive 12 upphängningskrokar |
| Certifiering | OEKO-TEX, Certifikatnr: SHKO 093931 |
| Material | 100% Polyester |
| Produkttyp | Duschdraperi |
| Längd | 200 cm |
| Mått | 180x200 cm |
| Vikt | 0,63 kg |
| Bredd | 180 cm |
| Färg | Grå, Marinblå, Vit |

