Duschdraperi Dsignhouse x Moomin 180x200
fr.599 kr
Se priset!
Välj variant

180x200
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förvandla ditt badrum till ett paradis och fördjupa dig i nostalgi. Med den förtrollande Mumindesignen kan detta duschdraperi förvandla ditt badrum. Duschdraperiet kommer i storleken 180x200cm och är tillverkat i polyester vilket gör det både slitstarkt och funktionellt.
Varumärke
Dsignhouse x MoominBeskrivning
Förvandla ditt badrum till ett paradis och fördjupa dig i nostalgi. Med den förtrollande Mumindesignen kan detta duschdraperi förvandla ditt badrum. Duschdraperiet kommer i storleken 180x200cm och är tillverkat i polyester vilket gör det både slitstarkt och funktionellt.
Skötselråd
Tvättmaskin 40 grader.
Tvättmaskin 40 grader.
Egenskaper
| Varumärke | Dsignhouse x Moomin |
| Material | Polyester |
| Serie | Mumin |
| Produkttyp | Duschdraperi |
| Höjd | 200 cm |
| Mått | 180x200 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Färg | Blå, Svart |
