Duschdraperi Kleine Wolke Caravelle White180x200 cm
Rek. pris 587 kr
388 kr
Se priset!
Vald variant
Mått:
180x200 cm

Caravelle White
180x200 cm
388 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi Kleine Wolke Caravelle White är ett duschdraperi tillverkat i 100% polyester.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Recensioner
Lennart JVerifierad köpare
för 4 år sedanBra produkt som motsvarade förväntnigarna
+ Kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 0308100305 |
| Typ | Duschdraperi |
| Bredd | 1800 mm |
| Mått | 180x200 cm |
| Material | 100% Polyester |
| Serie | Caravelle |
| Höjd | 2000 mm |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 4004478810464 |

