Duschdraperi Kleine Wolke Kito120x200 cm, Skiffer
Rek. pris 389 kr
309 kr
282 krSänkt pris!
Vald variant
Mått:
120x200 cm
Färg:
Skiffer

Kito
120x200 cm, Skiffer
282 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschdraperi Kito från Kleine Wolke är tillverkad av 100% polyester. Tyngdband är insydda i draperiets nedkant, som gör att draperiet håller sig på plats när du duschar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Duschdraperi Kito från Kleine Wolke är tillverkad av 100% polyester. Tyngdband är insydda i draperiets nedkant, som gör att draperiet håller sig på plats när du duschar.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Recensioner
Christer JVerifierad köpare
för 1 år sedanbra o snabb lev
Victor CVerifierad köpare
för 2 år sedanBra pris och den fungerar som ett vanligt draperi, men den har ingen tyngd som utlovat. Den rör sig alltså in mot duschen lika mycket som ett vanligt draperi.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 4937905238 |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 200 cm |
| Färg | Skiffer |
| Mått | 120x200 cm |
| Typ | Duschdraperi med tyngd |
| EAN-nr | 4004478225923 |
