Duschdraperi Spirella AltroVit, 180x200 cm
Rek. pris 420 kr
369 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Maskintvätt 30 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Recensioner
Birgitta BVerifierad köpare
för 4 år sedanPlastigt. Inte så tyglikt som jag förväntade mig.
Maria KVerifierad köpare
för 7 år sedanBra material och färg och vattentät och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.28708 |
| Typ | Duschdraperi |
| Material | Polyester |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| Färg | Vit |
| Mått | 180x200 cm |
| EAN-nr | 7610583287083 |

