Duschdraperi Spirella Primo180x220 cm, Manhattan
Rek. pris 1 498 kr
974 kr
969 krSänkt pris!
Vald variant
Mått:
180x220 cm
Typ:
Duschdraperi med tyngd
Färg:
Manhattan

Primo
180x220 cm, Manhattan
969 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Duschdraperi från Spirella i textil som har ett tyngdband insytt i nederkant för att hålla draperiet på plats när du duschar.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Duschdraperi från Spirella i textil som har ett tyngdband insytt i nederkant för att hålla draperiet på plats när du duschar.
Maskintvätt 30 grader/Skontvätt. Ej torktumling. Skölj efter användning och häng luftigt.
Recensioner
Ann CVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra köp
Anders BVerifierad köpare
för 2 år sedanBara bra 👍
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 10.18868 |
| Typ | Duschdraperi med tyngd |
| Material | Polyester |
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 220 cm |
| Färg | Manhattan |
| Mått | 180x220 cm |
| EAN-nr | 7610583188687 |
