Stänkskyddsdraperi Västia1320x1050 mm till 1200-,1300- och 1400-dusch
859 kr
Vald variant
Mått:
1320x1050 cm

Stänkskyddsdraperi Västia
1320x1050 mm till 1200-,1300- och 1400-dusch
859 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Stänkskyddsdraperi från Västia är ett extra stänkskydd till duschar från Västia. Detta stänkskydd förhindrar onödigt skvätt och stänk för den som hjälper till att duscha brukaren.
Varumärke
VästiaBeskrivning
Stänkskyddsdraperi från Västia är ett extra stänkskydd till duschar från Västia. Detta stänkskydd förhindrar onödigt skvätt och stänk för den som hjälper till att duscha brukaren.
Stänkskydd till 1200-,1300- och 1400-dusch.
Egenskaper
| Varumärke | Västia |
| Art.Nr. | 1003480 |
| Utförande | Till 1200-,1300- och 1400-dusch |
| Bredd | 1320 mm |
| Mått | 1320x1050 cm |
| Typ | Duschdraperi |
| Material | Tyg |
| Höjd | 1050 mm |
| Färg | Vit |
