Blandarkorg Arrow 11110

11110

Beskrivning
Recensioner
Mycket bra, fin och stadig
God kvalitet och fin design.
Fungerar för dem flaskor som är lite större. Jag är nöjd över den produkten.
Slippa borra i kakel, rymmer många flaskor, fungerar bra!
Jättebra att ha i duschen, allt på ett ställe
Motvarade mina önskemål
Perfekt form och kvalitet!
Snabbt och enkelt
Mycket bra kvalité
Blandarkorg Arrow 11110 fungerar alldeles utmärkt. Den är enkel o lätttillgänglig.
Bra för att den rymmer en del och tar liten plats. Däremot aningen trångt för fästena vid blandaren så tänk på vilken typ av blandare du kombinerar med denna blandarkorg.
Lätt att montera och lagom stor.
Duschkorg, som är busenkel att montera under duschblandare. Oerhört praktisk för förvaring av duschkräm, schampo och tvål. Beställning och leverans fungerade väldigt bra.
Bra utförande men passade inte vår dusch pga korgens djup
Perfekt, fyllde funktionen. Bra material, känns som att den kommer att hålla ett bra tag. Bra pris
Den passade mig perfekt lagom stor för att få plats med allt som behövs i duschen.
Bra konstruktion. Hade kanske varit ännu bättre om det fanns ett hål för duschslangen i korgen. Denna hamnar nu lite i vägen och drar i korgen.
Snabb leverans och varan motsvarade mina förväntningar
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 11110 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Serie | 11110 |
| Typ | Blandarkorg |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Bredd | 400 mm |
| RSK-nr | 8941990 |
| EAN-nr | 7391551111103 |

