Duschhylla Demerx Kabina För Böjd Glasdörr

Kabina För Böjd Glasdörr

Beskrivning
Recensioner
Tar liten plats passar perfekt på dörren
Praktisk och snygg.
Tar lite plats trots ganska stor. Bra med hängare både på insidan och utsidan
En stilig, rejäl konstruktion som sitter stabilt på plats. Kanske lite smalt fack, men lyckades klämma ner våra 4 stora flaskor med schampo o balsam på 1000 ml vardera och ändå ha lite plats för annat.
Funkar alldeles utmärkt
Fungerar precis som förväntat och hänger stabilt!
Fungerar som tänkt
En riktigt praktisk och stabil hylla som sitter perfekt på dörren. Ett extra plus för att man har tänkt till och avslutat upphängningskrokarna som kläd-/handdukskrokar på baksidan!
Det är riktigt bra
Superfin och passade perfekt!
Mycket nöjd. Hade spanat på den ett tag och slog till när jag hittade rätt pris. Snygg och rejäl.
Lätt att hänga upp. Sitter stabilt. Slipper hål i väggen.
Bra funktion och stadig konstruktion men litet dyr.
Lite för smala hyllkorgar, får inte plats med stora schampoflaskor.
Köpte min första demerx duschylla för några år sedan och ville ha dem igen vid en flytt. Mycket bra kvalité, rejäla hyllplan som rymmer stora flaskor. Bara stort plus från mig!
Letade efter en duschhylla till glasdörrarna. Hittade inga som var tillräckligt långa på byggvaruhusen men hittade denna som hade en höjd på en meter så att hyllorna var nåbara.
Snygg och funktionell.
Utmärkt till rund kanin
Sitter bra på dörren, inget skav eller konstigheter. Perfekt för våran dusch.
Passar perfekt på dörren, tillverkad i ett kraftigare utförande än många konkurrenter.
En helt ok extra hylla i duschen.
Mycket bra passform. Hänger still på duschväggen och skaver inte .
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 34168 |
| Montering | Hängbar |
| Färg | Krom |
| Serie | Kabina |
| Typ | Duschkorg |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Bredd | 260 mm |
| EAN-nr | 7391919341685 |
