Duschhylla Demerx Kabina Lång
Rek. pris 1 065 kr
727 kr
Se priset!

Kabina Lång
727 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

För praktisk förvaring i duschen! Hängs enkelt över duschvägg/kabin och låses mot vägg med de inkluderade sugkopparna. I rostfritt stål 18/8 med koppar och krombeläggning, rostskyddsgaranti 5 år.
Varumärke
DemerxBeskrivning
För praktisk förvaring i duschen! Hängs enkelt över duschvägg/kabin och låses mot vägg med de inkluderade sugkopparna. I rostfritt stål 18/8 med koppar och krombeläggning, rostskyddsgaranti 5 år.
Upphängningskrok med skyddshölje. Extra lång vilket gör det ännu enklare att nå även för de lite mindre.
Recensioner
Sofia LVerifierad köpare
för 4 år sedanPraktisk förvaring som lätt går att flytta
Marie LVerifierad köpare
för 5 år sedanFramför allt bra korgar där inte flaskorna ramlar ur, många krokar, även 2 krokar på utsidan för handdukar.
+ Superbra med sugproppar längst ner så att inte hyllan svänger
PierreVerifierad köpare
för 5 år sedanSnabb lev,passar perfekt på väggen.
Leif TVerifierad köpare
för 6 år sedanBra produkt för kabinduschen
Linda SVerifierad köpare
för 6 år sedanValde denna långa variant av duschylla pga att jag endast är 1,60 lång. Kanon-nöjd med denna hylla, sitter längst in på duschväggen samt att jag slipper ha saker ngn annanstans :0)
Seth SVerifierad köpare
för 7 år sedanPrecis vad vi behövde
LinnVerifierad köpare
för 7 år sedanElegant, enkel och snygg, och de skyddande höljorna vid fästet är tipptopp! Kanonköp!
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 34162 |
| Montering | Hängbar |
| Färg | Krom |
| Serie | Kabina |
| Typ | Duschkorg |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Bredd | 225 mm |
| EAN-nr | 7391919341623 |
