Duschhylla Hafa PlaceAluminium
Rek. pris 3 450 kr
3 109 kr
2 760 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Aluminium

Place
Aluminium
2 760 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschhylla Place skapar mycket förvaring i duschen för alla flaskor och prylar samtidigt som den skapar visuell harmoni genom att hålla dem utom synhåll – smidigt och snyggt. I duschhyllan finns 5 hyllplan, vilka kan justeras i höjdled. Place monteras mellan vägg och duschvägg eller duschdörr och är 100 mm bred. Det vill säga, om du i ditt badrum skall ha en 90x90 cm duschlösning inklusive Place duschhylla, skall du beställa en 90x80 duschlösning där sidan som är 80cm är den där Place duschhylla monteras.
Varumärke
HafaBeskrivning
Duschhylla Place skapar mycket förvaring i duschen för alla flaskor och prylar samtidigt som den skapar visuell harmoni genom att hålla dem utom synhåll – smidigt och snyggt. I duschhyllan finns 5 hyllplan, vilka kan justeras i höjdled. Place monteras mellan vägg och duschvägg eller duschdörr och är 100 mm bred. Det vill säga, om du i ditt badrum skall ha en 90x90 cm duschlösning inklusive Place duschhylla, skall du beställa en 90x80 duschlösning där sidan som är 80cm är den där Place duschhylla monteras.
Finns i färgerna Aluminium och Svart.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1450964 |
| Färg | Aluminium |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 2000 mm |
| Vändbar | Ja |
| Vikt | 4,5 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Montering | Skruvas |
| Certifiering | EC010068 |
| Ytbehandling | Anodiserad |
| Material | Aluminium |
| Placering | Hörn |
| Serie | Place |
| Typ | Duschhylla |
| EAN-nr | 7330027173252 |




