Duschhylla Macro Design Hide för HörnVit, 215x130x1000 mm
Rek. pris 2 445 kr
1 715 kr
1 710 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Vit
Höjd:
1000 mm
fotstödFotstöd Macro Design Hide
410 krlimkitLimkit Macro Design för Hide Duschhylla
340 kr
Hide för Hörn
Vit, 215x130x1000 mm
1 710 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschhylla Macro Design Hide är en förvaringslösning för dig som vill dölja dina saker på ett snyggt och praktiskt sätt. Hyllan har justerbara och avtagbara hyllor. Hide monteras i hörnet av din dusch och passar perfekt med Macro Designs duschserier Spirit, Grace, Empire och Flow.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Duschhylla Macro Design Hide är en förvaringslösning för dig som vill dölja dina saker på ett snyggt och praktiskt sätt. Hyllan har justerbara och avtagbara hyllor. Hide monteras i hörnet av din dusch och passar perfekt med Macro Designs duschserier Spirit, Grace, Empire och Flow.
Med 6 justerbara hyllor.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | DDHHN100V |
| Färg | Vit |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 1000 mm |
| Serie | Hide |
| Yta | Glas |
| Typ | Duschhylla |
| Djup | 130 mm |
| Bredd | 215 mm |
| RSK-nr | 8890012 |
| EAN-nr | 7332512230815 |
