Duschkorg Miller Badrum Box
fr.1 050 kr
Välj variant

Box
1 050 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Box dushkorg har dold fastsättning och finns i krom, mattsvart och rostfritt utförande.
Classic är en serie utvalda produkter som passar att kombinera med alla Miller Badrum tillbehörsserier.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Produkttyp | Duschkorg |
| Bredd | 250 mm |
| Serie | Classic |
| Höjd | 70 mm |
| Djup | 110 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom, Mattsvart, Rostfritt |
| Yta | Blank, Matt |

