Duschkorg Smedbo Sideline DK1048 Krom
Rek. pris 941 kr
827 kr
Se priset!

Sideline DK1048 Krom
827 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvålkorg i polerad krom. Hängande för blandare med cc 150-160 mm.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Recensioner
Monica CVerifierad köpare
för 6 år sedanEva A H KVerifierad köpare
för 7 år sedanVi är i stort sett nöjda med produkten men det vore bra om mäter ibotten vore lite tätatare. Mindre produkter tex tuber har lätt för att trilla emellan.
+ En av få produkter siom man kan hänga på armaturen. Toppen
- Gles i korgen.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DK1048 |
| Färg | Krom |
| Tillverkarens Art.Nr. | DK1048 |
| Serie | Sideline |
| Yta | Blank |
| Typ | Duschkorg |
| Djup | 134 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 217 mm |
| EAN-nr | 7391447049749 |

