Duschkorg Smedbo Sideline DK3005 Krom
Rek. pris 1 280 kr
1 037 kr
Se priset!
KompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Sideline DK3005 Krom
1 037 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Tvålkorg i polerad krom. Dold fastsättning.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | DK3005 |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Djup | 103 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Serie | Sideline |
| Yta | Blank |
| Typ | Duschkorg |
| Bredd | 400 mm |
| EAN-nr | 7391447046809 |



