Vägghylla Svedbergs FrontB: 800 mm, Brun Ask
2 990 kr
Vald variant
Bredd:
800 mm
Färg:
Brun Ask
LimkitLimkit Svedbergs Front Hylla
410 kr
Front
B: 800 mm, Brun Ask
2 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Svedbergs Front vägghylla är ett förvaringskoncept som bygger från en yta till en annan och håller dina produkter nära till hands.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Svedbergs Front vägghylla är ett förvaringskoncept som bygger från en yta till en annan och håller dina produkter nära till hands.
En horisontell design som binder samman olika funktioner och skapar helhet. Hylla i aluminium för placering i eller utanför duschen. Välj mellan flertal färger.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 6588 |
| Färg | Brun Ask |
| Bredd | 800 mm |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Front |
| Typ | Vägghylla |
| RSK-nr | 8239584 |
| EAN-nr | 7323100359001 |








